Škola v přírodě 2023

Vážení rodiče,
v termínu 17. – 21. 6. 2024 (pondělí až pátek) se pro žáky 4. a 5. ročníku uskuteční škola v přírodě. Proběhne v Rekreačním středisku Spolana Varvažov. Ubytování bude zajištěno v chatkách, sociální zařízení je umístěno na hlavní budově, stravovat se budou děti 5x denně.

Záloha činí 3 900,- Kč (ubytování, strava, doprava, jiné náklady).

Částka bude stržena ze školní pokladny ke dni 23. 2. 2024 – nutný dostatečný vklad. Stornovací poplatky jsou dané smlouvou s firmou CK Topinka, škola o jejich výši nerozhoduje.

Děkujeme za spolupráci.

Škola v přírodě upevňuje kamarádské vztahy mezi dětmi, rozvíjí sociální kompetence, samostatnost, spolupráci, empatii, prohlubuje kladné vztahy v třídním kolektivu, učí toleranci a snášenlivosti… Z těchto důvodů považujeme účast všech žáků za velmi žádoucí. Těšíme se na společně prožité chvíle, které strávíme bez milovaných rodičů a moderní techniky (včetně mobilních telefonů).

Prohlášení o bezinfekčnosti