Všechny aktualizace v souvislosti s covid-19 najdete zde

Ministerstvo školství:

zde najdete zadání a úkoly pro domácí učení

postupné zavádění on-line výuky, chaty

Návod k použití aplikace

• www.icestina.cz
  • www.mall.tv/svet-knihy – Autorská čtení
  • YouTube kanál – Nezisková organizace Veselá věda, kterou někteří znáte z pořadu České televize UčíTelka, připravila pro děti zábavně-naučná videa na různá témata z oblasti přírodních věd.
  • www.scio.cz – Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny. Testy jsou určeny pro žáky 3. až 9. tříd a zaberou 10 až 20 minut.
  • www.matika.in – Matematiku pro 1.-9. ročník základních škol v hravé formě nabízí Matika.in
  • www.onlinecviceni.cz – Češtinu a matematiku pro 1. a 2. stupeň základní školy jde procvičovat i na Onlinecvičení.cz.
  • skolakov.eu – Pro žáky prvního stupně základních škol skvěle využijete portál Školákov.eu.
  • www.fraus.cz/cs/ucenidoma – Nakladatelství Fraus díky vládnímu opatření zpřístupňuje zdarma všechny své elektronické učebnice pro základní i střední školy.
  • www.nns.cz – Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA kvůli uzavření škol také volně zpřístupnilo své interaktivní učebnice (obsahují materiály pro první i druhý stupeň).
  • www.skolasnadhledem.cz – Online procvičování pro žáky základních škol, ale i pro maturanty nabízí Škola s nadhledem.
  • www.matyskova-matematika.cz – Výuková videa, která provedou výukou matematiky od 1. do 5. ročníku základní školy