Aktualizace 15. 1. 2021:

Tříkrálová sbírka

Moc nás mrzí, že se letos nemůžeme zapojit do koledování. Přispíváme tedy do online sbírky. Přidáte se?

Aktuální informace o situaci Tříkrálové sbírky 2021 jsou uvedeny níže uvedených odkazech:

Kasička na peněžní dary čeká na Vaše příspěvky také ve Vinotéce u Jarušky.

Aktualizace 10. 1. 2021:

Hodnocení na vysvědčení za 1. pololetí

Aktualizace 29. 12. 2020:

Provoz od pondělí 4. 1. 2021

• běžný provoz za dodržování předepsaných pravidel

Prezenční výuka (denní docházka do školy):

• žáci 1. a 2. ročníku (výuka dle běžného rozvrhu s vyloučením sportovních činností a zpěvu)
  • začátek výuky: 8:00 hodin
  • provoz školní družiny v režimu homogenních skupin ráno i odpoledne
  • stravování ve školní jídelně zajištěno
  • zrušen je dopolední pitný režim i prodej svačin ve školním bufetu
  • do vzdělávacích aktivit bude pravidelně zařazován pobyt venku (nutnost vhodné obuvi a teplého nepromokavého oblečení)
  • žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole (prosíme rodiče, aby své děti vybavili dostatečným počtem roušek i sáčků na jejich ukládání).

Distanční výuka (výuka na dálku, tzn. online + offline výuka):

• povinná pro žáky 3. – 9. ročníku
  • online hodiny podle rozvrhu, samostudium a plnění úkolů dle zadání vyučujících
  • oběd je možné odebrat v čase 11:15 – 11:30 do jídlonosiče ve školní jídelně, nutné přihlásit se předem u vedoucí školní jídelny

Případné dotazy je možno pokládat telefonicky (731 494 395), nebo na e-mailovou adresu zsmirovice@zsmirovice.cz.

Děkujeme Vám za spolupráci, prosíme všechny žáky i rodiče o trpělivost a zodpovědnost. Pokud máte problém, dotaz, nejasnost…kontaktujte konkrétního vyučujícího. Situace je velmi náročná pro nás všechny, snažme se prosím tuto těžkou dobu ustát s rozvahou a se ctí.

Jitka Šebková

Aktualizace 15. 12. 2020:

MŠMT vyhlásilo dny 21. a 22. 12. jako dny boje proti covidu. Výuka se tedy nekoná (ani distančně), vánoční prázdniny se prodlouží. V novém roce by vyučování mělo začít 4. ledna, sledujte prosím aktuální informace.

Výsledky ankety – distanční výuka

Děkujeme všem respondentům za vyplnění ankety. Slibovali jsme si sice větší účast, ale i tak nás Váš zájem o dění ve škole moc těší. Stejně jako to, že se v názorech na distanční výuku většinově shodujeme.

Všechny aktualizace v souvislosti s covid-19 najdete zde

Návody

• Kurzy anglického jazyka
  • Ministerstvo školství: Nejčastější dotazy ke školství a koronaviru
  • Upozornění pro zákonné zástupce žáků základní školy: Naše škola je zapojena do projektů Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. To znamená, že každý žák má (podle aktuálních pravidel) nárok tyto produkty zdarma: neochucené mléko 2 ks za měsíc, ovoce nebo zelenina (podle druhu závozu) 1krát za týden. Více na stránce Projekty
  • Připravili jsme pro vás ELEKTRONICKOU VERZI OMLUVENKY. e-Omluvenka slouží k omlouvání nepřítomnosti žáka ve vyučování (např. z důvodu nemoci).
  • Naše škola je zapojena do projektu Didaktika pro kyberprostor a Celé Česko čte dětem