Nepřehlédněte

Výuka do konce školního roku 2019/2020

Základní škola:

Mateřská škola:


DůležitéRozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021

Pedagogicko-psychologické poradny jsou do odvolání uzavřeny. Správní řízení o přijetí k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021 těch dětí, jejichž zákonní zástupci žádají o odklad školní docházky, bude přerušeno do doby vydání doporučení školského poradenského zařízení.  

DůležitéRozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021


Vážení rodiče, potvrzenou Žádost o ošetřovné si můžete vyzvednout v kanceláři školy každý všední den v čase 8.00 – 11.00 hodin. Na požádání Vám ji zašleme e-mailem (tuto možnost upřednostňujeme), pište prosím na adresu zsmirovice@zsmirovice.cz .


  • Vážení rodiče, od 1. 9. 2019 se bude v naší škole používat program Školní online pokladna (dále jen ŠOP). Dovolujeme si Vás tímto požádat o pochopení a spolupráci při zavedení nového systému, který pro Vás kromě registrace bude znamenat i nutnost zasílání záloh na účet školy. Více informací
  • GDPR – žádost o udělení souhlasů se zpracováním osobních údajů
  • Upozornění pro zákonné zástupce žáků základní školy: Naše škola je zapojena do projektů Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol. To znamená, že každý žák má (podle aktuálních pravidel) nárok tyto produkty zdarma: neochucené mléko 2 ks za měsíc, ovoce nebo zelenina (podle druhu závozu) 1krát za týden. Více na stránce Projekty
  • Jak se přihlásit do aplikace Bakaláři
  • Připravili jsme pro vás ELEKTRONICKOU VERZI OMLUVENKY. e-Omluvenka slouží k omlouvání nepřítomnosti žáka ve vyučování (např. z důvodu nemoci).
  • Naše škola je zapojena do projektu Didaktika pro kyberprostor a Celé Česko čte dětem

To Top